Žiemos olimpinių žaidynių rezultatai: JAV ledo ritulio pergalė, kitas Shauno White'o žingsnis

Redaktoriaus pastaba: Šis puslapis atspindi pasirodymus olimpiadoje šeštadienį, vasario 12 d.Apsilankykite mūsų puslapyje „Atnaujinimai“, kur rasite sekmadienio (vasario 13 d.) akcijos naujienas ir instrukcijas.
36 metų Lindsey Jacobellis iškovojo antrąjį aukso medalį olimpinėse žaidynėse, užėmusi pirmąją vietą snieglenčių sporte mišrioje komandoje su amerikiečiu komandos draugu Nicku Baumgartneriu.JAV komanda yra seniausia komanda šioje srityje, kurios bendras amžius yra 76 metai.
40-mečiui Baumgartneriui, kuriam skaudėjo širdį po to, kai nepavyko patekti į vyrų asmeninį finalą, tai buvo antra galimybė iškovoti pirmąjį olimpinį medalį ketvirtosiose ir paskutinėse olimpiadose.
Vyrų ledo ritulyje JAV 4:2 įveikė Kanadą, pagerino padėtį iki 2:0, laimėjo grupių etapą ir pateko į ketvirtfinalį.
Šokiuose ant ledo aukščiausias vietas po ritmo šokių sekcijos užėmė Madison Hubbell ir Zachary Donoghue iš Team USA, taip pat Madison Jock ir Evan Bates.
Pekinas – po pirmojo šeštadienio kėlinio dvi JAV ledo šokių komandos kovojo dėl medalių.
Madison Hubbell ir Zachary Donoghue užėmė trečią vietą ritmo šokių dalyje, surinkę 87,13 taško, čiuoždami ir mėgaudamiesi Janet Jackson muzikos kolekcija.Valdantys šalies čempionai Madisonas Jockas ir Evanas Batesas finišavo ketvirti, tačiau nuo savo tautiečių atsiliko beveik trimis taškais (84,14).
Pirmąją vietą sąraše užėmė prancūzės Gabriella Papadakis ir Guillaume'as Sizeronas, kurių pasaulio ritmo šokių rekordas – 90,83 taško.Sidabro medalius gaus Viktorija Sinitsina ir Nikita Katsalapovas iš Rusijos.
PEKINAS.Beveik 20 metų pasaulinėje arenoje savo skeletu išsiskirianti amerikietė Cathy Ulender užėmė šeštą vietą, kuri beveik neabejotinai bus paskutinė jos olimpiada.
Dukart Pasaulio taurės serijos čempionas, 2012 m. laimėjęs ir pasaulio taurę, Ulanderis puikiai pasirodė Pekino olimpinėse žaidynėse.Penktą kartą olimpinėse žaidynėse nepakako užlipti ant prizininkų pakylos.
Ulander šeštadienį per paskutinius du moterų skeletono turus rimtų klaidų nepadarė, tiesiog neturėjo greičio pasivyti varžybas.Pradėjusi aštunta, ji baigė savo trečiąjį ratą Yanqing čiuožimo centre su asmeniniu rekordu 1:02.15, tačiau lyderei nesužaidė daug laiko.Ulender ketvirtose lenktynėse dalyvei parodė penktą vietą ir užsitikrino šeštąją vietą.
Olimpinis medalis buvo vienintelis dalykas, kurio Ulander pritrūko skeletonės karjeroje.2014-aisiais ji labai priartėjo prie laikinai iškovoti bronzos medalį, kai trečiąją vietą užėmusi Rusijos atstovė Jelena Nikitina įsivėlė į Rusijos dopingo skandalą dėl Sočio žiemos olimpinių žaidynių.
Sporto arbitražo teismas panaikino šį sprendimą, nusprendęs, kad nėra pakankamai pagrindo diskvalifikuoti Nikitiną ir atimti iš jos bronzos medalį.
Šeštadienį dėl aukso medalio vokietė Hannah Ness 0,62 sekundės pranoko australę Jacqueline Naracotte.Bronza atiteko Kimberly Bosch iš Nyderlandų.
DŽANJIAKOU, Kinija – Seanas White'as ir jo brolis Jesse praėjusį mėnesį pristatė snieglenčių sporto ir lauko gyvenimo būdo prekės ženklą „Whitespace“.Minkšto paleidimo metu „Whitespace“ demonstravo 50 firminių slidžių.
„Nebenoriu nugalėti šių vaikinų.Noriu juos remti“, – sakė White'as.„Ne pasirašyti su jais ar panašiai, o padėti jų karjerai ir vadovauti savo patirtimi bei tuo, ko išmokau“.
Amerikietis slidinėjimo ir snieglenčių treneris JJ Thomas, pradėjęs treniruoti White'ą prieš Pjongčango žiemos olimpines žaidynes, White'ą pavadino natūraliu „verslininku“.
Pekinas – Sporto arbitražo teismas šeštadienį paskelbė, kad paskyrė Rusijos dailiojo čiuožimo čiuožėjos Kamilos Valevos bylos nagrinėjimo laiką ir datą.
CAS pranešė, kad posėdis numatytas sekmadienį 20.30 val., o sprendimo tikimasi pirmadienį.
15 metų Valieva testas buvo teigiamas dėl nelegalaus širdies vaisto, kuris gerina ištvermę ir kraujotaką.Ji buvo informuota apie teigiamą testo rezultatą anksčiau šią savaitę, gruodžio 25 d.
Rusijos antidopingo agentūra iš pradžių sustabdė Valievą, bet panaikino nušalinimą po to, kai ji pateikė apeliaciją, todėl TOK ir kiti valdymo organai siekė CAS sprendimo šiuo klausimu.
Pekinas – 2022 m. Pekino pandos talismanas susilaukė šalininkų visame pasaulyje, nes Wu Rouro 11 valandų stovėjo eilėje, kad nusipirktų savo pliušinį žaislą Bing Dwen Dwen.Kinijos vartotojai parduotuvėse ir internete plūdo pirkti kolekcinį pliušinio gyvūno talismano variantą, kurio pavadinimas išvertus į anglų kalbą reiškia „ledas“ ir „putlus“.
„Tai labai miela, labai miela, o, aš nežinau, nes tai panda“, – sakė Rou Rou Wu, JAV TODAY įraše paaiškindamas, kodėl užėmė 11-ąją vietą nakčiai.Pietų Kinijoje esant nulinei temperatūrai Nandzinge su olimpiniais suvenyrais galima įsigyti vidurio Kinijos kalnuose gyvenančių meškų.
Kol miegi Amerikoje, Team America turi dar vieną aukso medalį.Štai vakaro akcentai:
17-metis iš Kewaskum, Viskonsino valstijoje, tapo jauniausiu bėgiku lenktynėse, finišavęs per 34,85 sek.Jis buvo greičiausias iš 10 čiuožėjų penktoje poroje, bet greitai jį finišavo kinas Gao Tingyu su olimpiniu rekordu 34,32 sekundės ir lenkas Damianas Zurekas (34,73) septintoje poroje.
Namų lenktynėse Nacionaliniame ovaliniame čiuožime Gao laikas būtų geriausias dieną, pelnydamas olimpinį aukso ir bronzos medalius, kuriuos jis iškovojo toje distancijoje 2018 m.
Sidabras atiteko Pietų Korėjos sportininkui Min Kyu Cha (34,39), bronza atiteko japonui Wataru Morishige (34,49).
Į oro uostą jis išvyko nepraėjus mažiau nei 24 valandoms po to, kai pasaulinė snieglenčių sporto ikona įveikė paskutinį olimpinių žaidynių varžybų pusvamzdį.Paskirtis: Los Andželas, kad galėtumėte asmeniškai stebėti savo pirmąjį „Super Bowl“.
White'as yra sakęs, kad jo draugė aktorė Nina Dobrev pataria jam sudaryti sąrašą dalykų, kuriuos jis norėtų nuveikti išėjęs į pensiją, „kad nesėdėčiau ir nesukiočiau pirštų“.
PEKINAS – Amerikos visureigio aso Jesse'io Digginso išgelbėjimas 4x5k estafetėje gali būti tinkama strategija.Bet, deja, Deakins, nesvarbu, kad jos komandos draugai per pirmuosius tris turus nebuvo pakankamai arti.
Varžybose, kuriose JAV komanda tikėjosi iškovoti pirmąjį medalį, Deakinsas nepadarė stebuklų ir turėjo finišuoti šeštoje vietoje.
Aukso medalį iškovojo Rusijos komanda, kuri per paskutinius du kilometrus atitrūko nuo Vokietijos.Švedija dėl bronzos įveikė Suomiją.
JAV komanda beveik prarado bet kokią galimybę laimėti medalį antrojo rato pabaigoje, kai Rosie Brennan, kuri didžiąją savo lenktynių dalį buvo Rusijos ir Vokietijos persekiojimo grupėje, atsidūrė žaidimo pabaigoje.išėjo ir prarado ryšį su vilkais.20-metis Novi McCabe'as debiutuoja olimpinėse žaidynėse ir niekas negali pasirinkti ar vėl patekti į persekiojimo komandą trečiajame rate.Kol ji perdavė 2018 m. komandinio sprinto aukso medalį ir šių metų asmeninio sprinto bronzos medalį iškovojusiam Deakinsui, JAV komandai iki kovos dėl medalių trūko beveik 43 sekundės.
Digginsui buvo per sunku patekti į grupę iš Norvegijos, Suomijos ir Švedijos, kurios didžiąją varžybų dalį kovojo dėl trečios vietos.JAV komanda lenktynes ​​baigė per 55:09,2, nuo prizininkų pakylos nutolusi apie 67 sekundes.
PEKINAS.Rusijos dailiojo čiuožimo atstovė Kamila Valeva šeštadienį grįžo į treniruotes, nes jos olimpinė ateitis tebėra ant plauko.
Ant čiuožyklos grindų rikiavosi apie 50 žurnalistų ir dvi dešimtys fotografų, o Valieva visą užsiėmimą ant ledo atliko suplanuotus pratimus, retkarčiais pabendraudama su savo trenere Eteri Tutberidze.15-metė mergina, eidama per mišrią zoną, neatsakė į žurnalistų klausimus.
Gruodžio 25 d. Valieva buvo teigiamas trimetazidino, draudžiamo širdies preparato, testas, tačiau anksčiau šią savaitę žaidė komandinį žaidimą, nes laboratorija dar nepateikė ataskaitos apie mėginių analizę.
Nuo tada Rusijos antidopingo agentūra nušalino Valevą, ji grįžo į darbą, o Sporto arbitražo teismas artimiausiomis dienomis spręs dėl jos statuso.
– Nemalonu sakyti, nes mes dalyvaujame olimpinėse žaidynėse, tiesa?sakė amerikietė Mariah Bell, čiuožiusi treniruočių aikštelėje po Valievos.„Akivaizdu, kad nieko negaliu padaryti.Esu čia tik tam, kad sutelkčiau dėmesį į savo čiuožimą.
PEKINAS.Mikaelai Shiffrin, kuri neslidinėja daugiau nei du mėnesius, tai nėra blogai.
Shiffrin pirmoje šeštadienio treniruotėje nuo kalno įveikė devintą greičiausią laiką ir greičiausią Amerikos laiką.Negana to, jai sekasi gerai ir ji vis dar planuoja antradienį Pekino olimpinėse žaidynėse ir ketvirtadienį Alpių kombinate varžytis nuokalnėse.
„Šiandien man suteikė daugiau pozityvumo“, – sakė ji.„Turime pažiūrėti, kaip viskas klostysis su laiku.
Kombinaciją sudarė vienas nusileidimas ir vienas slalomas, todėl Shiffrin vis tiek atliko treniruotę.Tačiau ji kelis kartus yra sakiusi, kad nori lenktyniauti ir nuokalnėje, priklausomai nuo to, kaip jaučiasi treniruotėse.
PEKINAS.NHL, pasitraukusi iš 2022 m. žiemos olimpinių žaidynių, keliems elitiniams žaidėjams iš viso pasaulio pasiūlė olimpinę galimybę ir galimybę pademonstruoti šios sporto šakos ateitį.
Atrodė, kad viskas yra gerose rankose, tačiau veteranai suvaidino lemiamą vaidmenį, kai JAV vyrų ledo ritulio rinktinė greitu tempu šeštadienį 4:2 nugalėjo Kanadą Nacionaliniame uždarų patalpų stadione.
Į žaidimą pateko keturi iš penkių geriausių 2021 m. NHL naujokų biržos žaidėjų (trys Kanadoje).Amerikiečiai Pekine pirmavo 2:0 ir ketvirtadienį 8:0 įveikė Kiniją.
JAV komanda grupės etapą užbaigs sekmadienio vakarą (8:10 ET).
KENIS AGOSTINO!Jis laimėjo nacionalinį čempionatą su @YaleMHokey 2013 m., o dabar @TeamUSA dviem lenkia Kanadą!#Žiemosolimpiada |#ŽiūrėtiSu JAV

Paskelbimo laikas: 2022-10-24