Мода за жешка продажба, персонализирана алуминиумска штипка за качување од 25 мм.

Краток опис:

Име на производ: Приврзок за клучеви карабин
Материјал: Алуминиум + полиестер
употреба: Торба, чанта, футрола и др.
Дизајн Дизајн на клиентите
Големина на карабин: 60 mm или прилагодено
Прилози: Лентарска лента
Боја на јаже: Црно/црвено, разновидна боја
Време на примерок: 5-7 дена
Ставка: Синџир со клучеви со кука за карабина за качување

Детали за производот

Ознаки на производи

Евтин решетка со краток клуч

двор

Ставка: Жакард јаже
Материјал: Полиестерски предива
Големина на јаже: 10x900mm,15x900mm,20x900mm,25x900mm 38x900mm (1000mm) или прилагодено
Прилози: Отцепување / метална кука / Јаже за телефон / Пластична тока за одвојување / Држач за значка / Држач за картичка
Боја на јаже: Според бојата на пантонот
Печатење: Офсет печатење/печатење на свилен екран/печатење со пренос на топлина
OEM: Прилагодените логоа и дизајни се добредојдени
Употреба: Промотивен подарок/Рекламирање
FOB Цена: 0,25-0,4 УСД/ЕЕЗ
Тип на јаже: Најлонски јаже, јаже за турникет, јаже за додатоци за телефон, јаже за карабин, ремен за багаж, ремен за пренос на топлина, решетка од pp, јаже за цевчиња, јаже за држач
Термин на плаќање: 30% депозит и салдо пред испорака; Кредитна картичка/Paypal/TT/LC/Western Union
Нов модел: 10 модели/месечно

Детали за производот

Нудиме различни видови на ремени за врвки, како што се врвки за чевли, ремени за багаж, решетки за печатење на екран, решетки кои се пренесуваат на топлина, ткаени ремени, ремени од силикон, ремени за мобилни телефони, ремени за држачи за шишиња. ремен за вратот, промотивни ремени, прилагодени ремени итн.

Прикажување на производи од јаже:

карабинарска јаже-1808-3
карабинарска јаже-1809-1
јаже-190306
јаже-190901
АГ - Ланјард
рамен јаже
Загреана лента за пренос
Ue7447f8c1f77492cb102f80199430345V
HTB1sCY
HTB1Klh
додатоци
HTB1
каталог на јаже

Занаетчиски процес

ПРОЦЕС ЛАНЈАРД-1
ПРОЦЕС ЛАНЈАРД-3
ПРОЦЕС ЛАЈАРД-2
ПРОЦЕС ЛАЈАРД-4

Нашата фабрика

Пакување:

Секое парче во единица OPP торба;100 парчиња во голема OPP торба;1000 парчиња/ctn;ctn големина: 50X33X30cm;15 kg/ctn

 

Испорака: по море, по воздушен пат, со DHL или со UPS или други експресни.

1.За мали количини, предлагаме испорака со брза услуга од врата до врата бидејќи е поповолна, брза

и удобен;

2. За поголеми количини, може да се испраќа по воздушен или морски пат.

3. Добивме многу поволна цена од експрес компании како DHL и UPS, како и добра цена за воздух.

IMG_2993
IMG_3007
IMG_2985
IMG_2988
IMG_2975
IMG_2976
IMG_2980
IMG_2999
IMG_3004
IMG_3009
IMG_3004
IMG_3002
08.包装1

За нас

1. Добавувач на злато на alibaba.

2. Може да го прилагоди дизајнот и да обезбеди производи со добар квалитет со конкурентна цена

3. Имаме професионален кадар за истражување и развој, како и работници со повеќе од 10 години искуство.

4. Испорака навреме

5. Ако проблемот со квалитетот, римејк или целосна наплата.

6. Бесплатна замена ако откриете некоја кратка или неисправна стока во рок од 90 дена по пратката.

Трговски саеми (3)
Трговски саеми (3)
Коф
Трговски саеми (2)
Трговски саеми (1)
Трговски саеми (3)

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

    Категории на производи