Unazë çelësash prej qelqi me porosi 3D të fabrikës së Artigifts në Kinë

Përshkrim i shkurtër:

Artikulli keychain / Crystal Keychain / Crystal Keychain
Dizajn Gdhendje 3D me laser me kristal
Materiali Xham kristal ose hekur / tunxh / bakër / pvc / lëkurë / alumin etj.
Forma Forma e zemrës ose katrori/drejtkëndëshi/rrumbullakësia etj. (e personalizuar)
Ngjyrë Ngjyra transparente
paketim qese polifonike / qese me flluska / qese OPP / kuti plastike / kuti dhuratash etj.
përdorimi dhurata promocionale / suvenire / dekorime / dhurata martese / dhurata per ditelindje etj.
koha e mostrës 5-7 ditë pas miratimit të veprës së artit
kohë të çojë 7-25 ditë pas miratimit të mostrës
transporti FedEx/DHL/UPS/TNT etj.

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Unazat e çelësave kristal janë zakonisht kristale sintetike dhe mund të bëhen në forma të ndryshme.Kristali konsiderohet të jetë një gjë shumë e pastër, kështu që është e zakonshme të përdoren produkte kristali për të shprehur ose shprehur disa ndjenja të veçanta.

Unazë çelësash kristali me porosi

1. Prezantimi i produktit: kristal brenda gdhendje lazer, ky produkt është në kristal brenda me lazer nga një pikë e përbërjes së grafikës ose tekstit, kështu që gdhendur nga modeli ose teksti është paraqitur në kristal është model i bardhë ose tekst.

Mund të gdhendet teksti, logoja e kompanisë, të gjitha llojet e fotove, fotove etj. Nën rrezatimin e dritave LED prezantohen modele apo fjalë të bukura.Është dhurata e vogël ideale për takimet e kompanisë, promovimet e hapjes, festimet e diplomimit dhe aktivitete të tjera.

Parimi 2 i ndriçimit: vetë gdhendja me lazer me kristal është transparente nga modeli i ngjyrave, vetëm me drita led për të treguar blu, të kuqe etj.(Çmimet variojnë)

Led dritë përputhen: dritë pikturë njëngjyrëshe: dritë blu, dritë e kuqe, që nga drita, drita vjollcë, drita jeshile, rui portokalli, rozë dhe kompani të tjera të kufizuara hapur pas një ngjyrë nuk do të ndryshojë, dritë blu dritë e kuqe konvencionale, të tjera nevojë për të rregulloje.

Dritat me ngjyra: një larmi ngjyrash do të ndryshojnë, blic i ngadalshëm dhe blici ndryshojnë në mënyrë alternative, veçanërisht i bukur

Detajet e produktit

zinxhir çelësash-1zinxhir çelësash-3 zinxhir çelësash-2

Certifikimin

Fabrika jonë kalon certifikimin Disney & Sedex & Coca Cola.

certifikatë

Paketimi

Ejani dhe merrni medaljen tuaj të paketuar bukur!
Kemi të gjitha llojet e çantës Poli / çanta me flluska / qese OPP / kuti plastike / kuti dhuratash etj. Më shumë stil mund të zgjidhni
paketim-1

Rreth nesh

* Për shumicën e produkteve tona, ne kemi MOQ të ulët dhe mund të ofrojmë mostra falas për sa kohë që jeni të gatshëm të përballoni tarifën e dorëzimit.
* Pagesa:
Ne pranojmë pagesa nga T/T, Western Union dhe PayPal.
* Vendndodhja:
Ne jemi një fabrikë e vendosur në Zhongshan të Kinës, një qytet i madh eksportues.Vetëm 2 orë me makinë nga Hongkong ose Guangzhou.
* Koha e drejtimit:
Për prodhimin e mostrës, duhen vetëm 4 deri në 10 ditë në varësi të dizajnit;për prodhim masiv, duhen vetëm më pak se 14 ditë për sasinë nën 5000 copë (madhësi mesatare).
* Dorëzimi:
Ne gëzojmë çmim shumë konkurrues për DHL derë më derë dhe tarifa jonë FOB është gjithashtu një nga më të ulëtat në Kinën jugore.
* Përgjigje:
Një ekip prej 30 personash qëndron në pritje më shumë se 14 orë në ditë dhe posta juaj do të përgjigjet brenda një ore.

Avantazhi ynë

Ne kemi më shumë se 20 vjet përvojë pune dhe pajisje makinerish me teknologji të avancuar, është absolutisht partneri juaj më i mirë i punës.Efiçencë pune efikase dhe e shpejtë për t'ju ofruar produkte cilësore, shërbim gatishmërie 24 orë në ditë, për t'ju ndihmuar të zgjidhni të gjitha llojet e enigmave, miqtë e interesuar mund të na japin një mesazh më poshtë, ose të dërgojnë email nësuki@artigifts.com.

avantazh medalje


  • E mëparshme:
  • Tjetër: