Фабрика за прилагодено стаклен приврзок за клучеви во Кина Артигифтс 3D кристален приклучок за клучеви со ласерско лого Привезок за клучеви за фото сублимација Празен кристален синџир за клучеви LED

Краток опис:

Ставка синџир со клучеви / Кристален синџир со клучеви / Кристален приврзок за клучеви
Дизајн Приврзок за клучеви со 3Д ласерско гравирање со кристал
Материјал Кристално стакло или железо/месинг/бакар/пвц/кожа/алуминиум итн.
Облик Облик на срце или квадрат/правоаголник/заобленост итн. (приспособено)
Боја Транспарентна боја
пакување поли торба / меур торба / OPP торба / пластична кутија / кутија за подароци итн.
употреба промотивни подароци / сувенири / декорација / свадбени подароци / подароци за роденден итн.
време на примерок 5-7 дена по одобрувањето на уметничките дела
водечко време 7-25 дена по одобрениот примерок
Испорака FedEx/DHL/UPS/TNT итн.

Детали за производот

Ознаки на производи

Кристалните приклучоци обично се синтетички кристали и можат да се направат во различни форми.Кристалот се смета за многу чиста работа, па затоа е вообичаено да се користат кристални производи за изразување или изразување на некои посебни чувства.

Прилагодено кристално клучеви

1. Вовед во производот: кристално внатре ласерско резба, овој производ е во кристал внатре со ласерски надвор точка на составот на графика или текст, така што издлабено од шемата или текстот е претставен во кристалот е бела шема или текст.

Може да се изгравира текст, лого на компанијата, секакви слики, фотографии и сл. Под зрачењето на ЛЕД светлата се претставени прекрасни шари или зборови.Тој е идеален мал подарок за состаноци на компанијата, промоции за отворање, прослави на дипломирање и други активности.

2 светлечки принцип: самата кристална ласерска резба е проѕирна од моделот на боја, само со лед светла за прикажување сина, црвена и така натаму.(Цените варираат)

LED светло појавување: монохроматски светлина: сина светлина, црвено светло, бидејќи светлината, виолетова светлина, зелено светло, Руи портокалова, розова и други ограничена компанија отворена по боја нема да се промени, сино светло црвено светло конвенционално, други треба да се прилагодат.

Обоени светла: разновидните бои ќе се променат, бавниот блиц и блицот наизменично се менуваат, особено убавиот изглед

Детали за производот

привезок-1привезок-3 привезок-2

Сертификација

Нашата фабрика ја полага сертификацијата на Дизни и Седекс и Кока Кола.

сертификат

Пакување

Дојдете и земете го вашиот медал убаво спакуван!
Имаме секакви поли торби / меур торби / OPP торби / пластична кутија / кутија за подароци итн. повеќе стил можете да изберете
пакување-1

За нас

* За повеќето наши производи, имаме низок MOQ и можеме да обезбедиме бесплатни примероци сè додека сте спремни да си ја дозволите цената за испорака.
* Плаќање:
Ние прифаќаме плаќање со T/T, Western Union и PayPal.
* Локација:
Ние сме фабрика лоцирана во Zhongshan Кина, голем град извозник.Само 2 часа возење од Хонгконг или Гуангжу.
* Водечко време:
За правење примероци потребни се само 4 до 10 дена во зависност од дизајнот;за масовно производство, потребни се само помалку од 14 дена за количина под 5.000 парчиња (средна големина).
* Испорака:
Уживаме во многу конкурентна цена за DHL од врата до врата, а нашата наплата за FOB е исто така една од најниските во јужна Кина.
* Одговор:
Тим од 30 луѓе стои од страна повеќе од 14 часа на ден и вашата пошта ќе биде одговорена во рок од еден час.

Наша предност

Имаме повеќе од 20 години работно искуство и напредна технологија машинска опрема, е апсолутно вашиот најдобар работен партнер.Ефикасна и брза работна ефикасност за да ви обезбеди квалитетни производи, 24 часа на ден во мирување, да ви помогне да ги решите сите видови загатки, заинтересираните пријатели можат да ни дадат порака подолу или да испратат е-пошта наsuki@artigifts.com.

предност за медал


  • Претходно:
  • Следно: