PËR NE

kërkimi i cilësisë më të mirë

Zhongshan Artigiftsmedals Premium Metal & Plastic Co., Ltd. është një prodhues profesional i të gjitha llojeve të dhuratave dhe zejeve.duke integruar zhvillimin dhe prodhimin së bashku.
Produktet tona kryesore përfshijnë zinxhirë çelësash, litar, karfica xhakete, distinktivë, emblema, karfica, etiketa emrash, pllaka, medalje, monedha, trofe, suvenire, manshete, shufra kravata, hapëse shishesh, rripa telefoni celular, unaza, faqeshënues, byzylykë , gjerdan, korniza fotografish dhe etiketa valixhesh në materiale metalike dhe të buta PVC.
Kompania jonë është themeluar në vitin 2007, dhe ne kemi mbi 20 vjet përvojë të vlefshme në këtë fushë.
Kompania jonë ndodhet qyteti metalik në botë Zhongshan XiaoLan.pranë Guangzhou, Shenzhen dhe Hong Kong.Ne gëzojmë transport të përshtatshëm ujor, tokësor dhe ajror.

 • rreth (4)

PRODUKTET

Ne jemi një prodhues profesionist i medaljeve, trofeut, distinktivit metalik, kunjave të smaltit, zinxhirit të çelësave, litarit, produkteve PVC, produkteve silikoni dhe më shumë dhuratave promovuese dhe artizanateve metalike.

 • DISHINT I PIN PERSONALIZUAR

  DISHINT I PIN PERSONALIZUAR

  Smalt i butë / Smalt i fortë / Stampim / Printim dhe më shumë procese të distinktivit me pin
 • MEDALJA E NDERIT E PERSONALIZUARA

  MEDALJA E NDERIT E PERSONALIZUARA

  Medalje Sportive / Medalje Ushtarake / Medalje Suvenire / Medalje e zbrazët / Trofe Kristal Më shumë medalje që mund të dizajnoni
 • QELESOR I PERSONALIZUAR I PERSONALIZUAR

  QELESOR I PERSONALIZUAR I PERSONALIZUAR

  Mbajtës çelësash metalik / Mbajtës çelësash prej lëkure / Mbajtës çelësash PVC / Mbajtës çelësash akrilik / Mbajtëse çelësash prej druri / Mbajtëse çelësash kristali / Mbajtëse çelësash / Mbajtëse çelësash për monedha
 • MONEDHA SUVENIR E PERSONALIZUAR

  MONEDHA SUVENIR E PERSONALIZUAR

  Kallëzime/Vulosje/Rrotullim/Printim/Smalt, Procesi Ect Logo e personalizuar/Logo 3D /Logo 2D / Një anë / Dy Ana