Prazna kovinska medalja

Ekipa West Kootenay, ki vključuje igralce iz Nelsona, Castlegarja, Traila, Rosslanda in Kelowne, je osvojila mešano srebrno medaljo Slopitch na kanadskih igrah za starejše leta 2022 v Kamloopsu.
West Kootenay je odstopil od srce parajoče odločitve, da bo gostil Kamloops s 15-12 na petkovem prvenstvu mešanih počasnih korakov.
Neuspeh ni bil nič podoben tednu uspeha Westa Kootenaya na kanadskih igrah za seniorje, kjer so izgubili le dve tekmi na prvenstvu Mixed Slopitch Championship.
West Kootenay je končal dvoboj s 3-1, tako da je v prvem krogu končnice premagal Saskatchewan s 14-2 in se uvrstil v finale, v polfinalu pa je premagal Ontario s 23-11.
Ekipa West Kootenay tekmuje v mešanem športu Slopitch, kjer mora imeti ekipa 7 moških in 3 ženske na igrišču v danem trenutku, vsi člani pa morajo biti v tistem letu stari najmanj 55 let.
Ekipa West Kootenay je napredovala na prvenstvo z zlato medaljo na 2018 BC Senior Games, ki jih je gostil Kimberley-Cranbrook.Ekipa je osvojila srebrno medaljo v Kelowni na BC 55+ Senior Games 2019.
V ekipi West Kootenay so Kevin Melanson, Janice Melanson, Kirk Blank, Chris Bowman, Tom Campbell, Joe Capriglione, Mike Roch, Lorne Wuori, Edie St. Arnaud, Wayne Germain, Chris Mota.Steve Katz, John Morta Loni D'Andrea, Lurie Gould, Marian Shlakoff in Barry Banner.
选择报纸 The Trail Champion The Boundary Sentinel The Castlegar Vir The Nelson Daily The Rossland Telegraph
Naj naš virtualni časopisnik brezplačno dostavlja tedenske izdaje v vaš nabiralnik!Niti napitnine mu ni treba dati!
Email: editor@thenelsondaily.com or sports@thenelsondaily.com Phone: 250-354-7025 Sales Representative: Deb Fuhr Phone: 250-509-0825 Email: fuhrdeb@gmail.com
Licenca Creative Commons |Politika zasebnosti |Pogoji uporabe in pogosta vprašanja |Oglaševanje pri nas |Povežite se z nami

Čas objave: 21. oktober 2022