Üres fémérem

A Nelson, Castlegar, Trail, Rossland és Kelowna játékosaiból álló West Kootenay csapata vegyes Slopitch ezüstérmet nyert a 2022-es kanadai Senior Games Kamloopsban.
West Kootenay meghátrált azon szívszorító döntésétől, hogy a Kamloops 15-12-re fogadja a pénteki vegyes lassú pályás bajnokságot.
A kudarc nem hasonlított West Kootenay egyhetes sikeréhez a kanadai Senior Games-en, ahol mindössze két meccset veszített el a vegyes Slopitch bajnokságban.
A West Kootenay 3-1-re zárta a körmérkőzést: a rájátszás első körében 14-2-re legyőzte Saskatchewant a döntőbe jutásért, az elődöntőben pedig 23-11-re legyőzte Ontariót.
A West Kootenay csapat a Slopitch vegyes sportágban versenyez, ahol a csapatnak egy adott időpontban 7 férfi és 3 nő kell a pályán, és minden tagnak legalább 55 évesnek kell lennie abban az évben.
A Team West Kootenay aranyéremmel jutott be a bajnokságba a 2018-as BC Senior Games-en, amelynek Kimberley-Cranbrook volt a házigazdája.A csapat ezüstérmet nyert Kelownában a 2019-es BC 55+ Senior Games-en.
A Team West Kootenay tagja: Kevin Melanson, Janice Melanson, Kirk Blank, Chris Bowman, Tom Campbell, Joe Capriglione, Mike Roch, Lorne Wuori, Edie St. Arnaud, Wayne Germain, Chris Mota.Steve Katz, John Morta Loni D'Andrea, Lurie Gould, Marian Shlakoff és Barry Banner.
选择报纸 The Trail Champion The Boundary Sentinel The Castlegar Forrás The Nelson Daily The Rossland Telegraph
Engedje meg, hogy virtuális hírlapírónk ingyenesen szállítsa heti kiadásait postafiókjába!Még csak borravalót sem kell adnod neki!
Email: editor@thenelsondaily.com or sports@thenelsondaily.com Phone: 250-354-7025 Sales Representative: Deb Fuhr Phone: 250-509-0825 Email: fuhrdeb@gmail.com
Creative Commons licenc |Adatvédelmi szabályzat |Felhasználási feltételek és gyakran ismételt kérdések |Reklám velünk |Kapcsolatba lép velünk

Feladás időpontja: 2022-10-21